TAMPONY Contam® - WYGODA I BEZPIECZEŃSTWO - KOMFORT RUCHU

Witamy! Tampony Contam®

Pessary silikonowe Dr Arabin
Wielorazowe tampony Contam


Centrum Medyczne "Być kobietą..."
Stare Krasnodęby 15 B
95-070 Aleksandrów Łódzki

Tel.: +48 505 116 335 (zamówienia)
Tel.: +48 505 116 336 (zamówienia)
Tel.: +48 509 49 22 81 (zamówienia i konsultacja medyczna)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (zamówienia i informacje o pessarach)STRONY INFORMACYJNE

pessary.info.pl - strona z informacjami o pessarach
pessaroterapia.pl - strona z informacjami o pessarach
tampony.info - strona z informacjami o tamponach Contam
uroginekologia.info.pl – kursy i szkolenia w zakresie uroginekologii

 

SKLEPY INTERNETOWE

pessary.pl - sklep internetowy dla pacjentek
zdrowie.expert - sklep internetowy dla lekarzy

 

 

Startery zawierają komplet kilku rozmiarów tamponów określonego rodzaju. Pacjentki, które dotąd nie stosowały tamponów, mogą przymierzyć poszczególne rozmiary i wybrać taki, z którym czują się najbardziej komfortowo i który najskuteczniej zapobiega ich dolegliwości.

 

 

Tampony CONTAM

Tampony CONTAM stosowane do leczenia nietrzymania moczu i obniżenia narządu rodnego oraz zaburzeń w oddawaniu moczu. Zalecanie jest stosowanie tamponów dopochwowych tylko wtedy, gdy jest to potrzebne. U niektórych będzie to tylko podczas sportu lub tańca, u innych przez cały dzień. Mogą być skuteczne u chorych po nieudanych operacjach, gdy zrosty w pochwie uniemożliwiają skuteczne zastosowanie pessara. Mają one również zastosowanie tam, gdzie mięśnie dna miednicy źle funkcjonują, jest szerokie wejście do pochwy albo zastarzałe pęknięcie krocza, a pessary cewkowe i cewkowe kołnierzowe nie byłyby skuteczne. U młodych dziewcząt, które jeszcze nie rodziły, rozmiary tamponów będą mniejsze. U kobiet po porodach zwykle stosuje się średnie lub duże rozmiary. Oprócz tamponów stosowanych w uroginekologii istnieją tampony używane w proktologii m.in. do leczenia nietrzymania stolca.

Startery